Niepełnosprawni na Uniwersytecie Gdańskim Kontakty

Kontakty


Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych


mgr Justyna Rogowska - kierownik biura

Budynek Administracyjny przy ul. Bażyńskiego 1a
(dawny Rektorat), pokój 100

tel: 58 523 24 39
e-mail: justyna.rogowska@ug.edu.pl

 

mgr Rafał Kamiński

Biblioteka Główna UG, pokój 3.39

tel: 58 523 32 72
e-mail: rafal.kaminski@ug.edu.pl
 

Adam Zarębski

Budynek Administracyjny przy ul. Bażyńskiego 1a
(dawny Rektorat), pokój 224
 
tel: 58 523 23 08
 

Pełnomocnicy Dziekanów ds. Osób Niepełnosprawnych


Wydział Biologii

dr Agnieszka Kaczmarczyk

tel: 58 523 60 82
e-mail: agnieszka.kaczmarczyk@biol.ug.edu.pl

 

Wydział Biotechnologii

Halina Podbereska

Telefon: +48 58 523 63 20

 

Wydział Chemii

dr hab. prof. UG Dagmara Jacewicz

tel: 58 523 50 60
e-mail: dagmara.jacewicz@ug.edu.pl

 

Wydział Ekonomiczny

dr Tomasz Gutowski

Telefon: +48 58 523 13 38

 

Wydział Filologiczny

mgr Justyna Stiepanow

tel:
e-mail: justyna.stiepanow@ug.edu.pl

 

Wydział Oceanografii i Geografii

dr hab. prof. UG Lucyna Przybylska

tel: 58 523 65 88
e-mail: lucyna.przybylska@ug.edu.pl

 

Wydział Historyczny

dr Tarzycjusz Buliński

tel. (sekretariat): 58 523 37 10
e-mail: tarzycjusz.bulinski@ug.edu.pl

 

Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki

dr Barbara Wolnik - Prodziekan ds. Studenckich

tel: 58 523 22 95, 58 523 21 68
e-mail: barbara.wolnik@mat.ug.edu.pl

 

Wydział Nauk Społecznych

dr Joanna Doroszuk

Telefon: +48 58 523 42 63

 

Wydział Prawa i Administracji

Iwona Grygiel

tel: 58 523 28 88
e-mail: igrygiel@prawo.ug.edu.pl

 

Wydział Zarządzania

Agnieszka Dormanowska

tel: 58 523 11 41
e-mail: socjalne.wzr@ug.edu.pl

 

Biblioteka UG

Zbigniew Misiewicz

Telefon: +48 58 523 32 46
E-mail: dune@ug.edu.pl
Ostatnio modyfikowane: 06.11.2019