Niepełnosprawni na Uniwersytecie Gdańskim Kontakty

Kontakty


Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych


Justyna Rogowska - kierownik biura
Budynek Administracyjny przy ul. Bażyńskiego 1a
(dawny Rektorat), pokój 100
tel: 58 523 24 39
e-mail: justyna.rogowska@ug.edu.pl

Iwona Piotrowska
Budynek Administracyjny przy ul. Bażyńskiego 1a
(dawny Rektorat), pokój 118
tel: 58 523 25 10
e-mail: iwona.piotrowska@ug.edu.pl

Magdalena Kokot
Budynek Administracyjny przy ul. Bażyńskiego 1a
(dawny Rektorat), pokój 118
tel: 58 523 25 10
e-mail: magdalena.kokot@ug.edu.pl

Adam Zarębski
Budynek Administracyjny przy ul. Bażyńskiego 1a
(dawny Rektorat), pokój 118
tel: 58 523 25 10
Rafał Kamiński
Biblioteka Główna UG, pokój 3.39
tel: 58 523 32 72
e-mail: rafal.kaminski@ug.edu.pl

Pełnomocnicy Dziekanów ds. Osób Niepełnosprawnych


Wydział Biologii

dr Agnieszka Kaczmarczyk
tel: 58 523 60 82
e-mail: agnieszka.kaczmarczyk@biol.ug.edu.pl

 

Wydział Biotechnologii

Halina Podbereska
Telefon: +48 58 523 63 20
E-mail: halina.podbereska@biotech.ug.edu.pl

 

Wydział Chemii

dr hab. prof. UG Dagmara Jacewicz
tel: 58 523 50 60
e-mail: dagmara.jacewicz@ug.edu.pl

 

Wydział Ekonomiczny

dr Tomasz Gutowski
Telefon: +48 58 523 13 38
E-mail: t.gutowski@ug.edu.pl

 

Wydział Filologiczny

mgr Justyna Stiepanow
tel:
e-mail: justyna.stiepanow@ug.edu.pl

 

Wydział Oceanografii i Geografii

dr hab. prof. UG Lucyna Przybylska
tel: 58 523 65 88
e-mail: lucyna.przybylska@ug.edu.pl

 

Wydział Historyczny

dr Tarzycjusz Buliński
tel. (sekretariat): 58 523 37 10
e-mail: tarzycjusz.bulinski@ug.edu.pl

 

Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki

dr Barbara Wolnik - Prodziekan ds. Studenckich
tel: 58 523 22 95, 58 523 21 68
e-mail: barbara.wolnik@mat.ug.edu.pl

 

Wydział Nauk Społecznych

dr Agnieszka Woynarowska
Telefon: +48 58 523 42 71
E-mail: a.woynarowska@ug.edu.pl

 

Wydział Prawa i Administracji

Iwona Grygiel
tel: 58 523 28 88
e-mail: igrygiel@prawo.ug.edu.pl

 

Wydział Zarządzania

Agnieszka Dormanowska
tel: 58 523 11 41
e-mail: socjalne.wzr@ug.edu.pl

 

Biblioteka UG

Zbigniew Misiewicz
Telefon: +48 58 523 32 46
E-mail: dune@ug.edu.pl

Ostatnio modyfikowane: 11.05.2020